Jump to content
  • Recently Browsing   0 members
     
     

    No registered users viewing this page.

     
ioanis

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 30 Ιουνίου - 13 Ιουλίου

Recommended Posts

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 30 Ιουνίου - 13 Ιουλίου

e205f863253410de510245441c439fe5_S.thumb.jpg.bb99df3397652a717d6115096bfdadd6.jpg

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (30 Ιουνίου – 13 Ιουλίου)

Τρίτη 30 Ιουνίου

19:00 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίλγουολ-Σουόνσι (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Τορίνο-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Ιουλίου

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship: Πρέστον-Ντέρμπι (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Άρης (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπρέσια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 5η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Βαλερένγκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μίλαν (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σασουόλο (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Πάρμα (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Σαμπντόρια (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Ιουλίου

19:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Νάπολι (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Ιουλίου

21:45 EFL Championship 41η αγωνιστική: Τσάρλτον – Μίλγουλ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Ιουλίου

14:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Κάρντιφ (Novasports3HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λέτσε (Novasports4HD)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο Τελικός: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μίλαν (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Άρης-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Αταλάντα (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 6η Αγωνιστική: Στάμπαεκ – Ρόζενμποργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
23:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Ιουλίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Πανιώνιος (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 7 Ιουλίου

19:00 EFL Championship 42η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ – Φούλαμ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Λέτσε – Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν – Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 8 Ιουλίου

18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ντέρμπι (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 7η αγωνιστική: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Πάρμα (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπρέσια (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 9 Ιουλίου

16:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 1ος Γύρος: New York City FC-Philadelphia Union (Novasports1HD)
19:00 EFL Championship: Λιντς-Στόουκ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ουντινέζε (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ίντερ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 10 Ιουλίου

13:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEGA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Ιουλίου

14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship (Novasports4HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports3HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ρόμα (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 7η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports2HD)
19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λέτσε (Novasports24HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 13 Ιουλίου

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports1HD)

https://digitaltvinfo.gr/news/pay-tv-news/item/31657-zontanes-athlitikes-metadoseis-novasports-eurosport-30-iouniou-13-iouliou?fbclid=IwAR0wNluihLYVPN3koNe-pjTZcOQmb5RnEoLQ7aP21DWt_ZtgSwYWhZ-JsNA

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
  • Create New...