Jump to content
  • Recent Posts / Topics

    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Σαββατοκύριακο με δράση από ΝΒΑ Global Games & τα κορυφαία ευρ. πρωταθλήματα μπάσκετ στην COSMOTE TV - Οι αγώνες Μπρούκλιν Νετς-Λ.Α. Λέικερς (NBA Global Games) και Ολυμπιακός-Ναμούρ (FIBA EuroCup Women) θα μεταδοθούν live και στο επίσημο YouTube κανάλι της COSMOTE TV Στην τελική ευθεία βρίσκονται τα NBA Global Games, που μεταδίδει ζωντανά και αποκλειστικά η COSMOTE TV. Το Σάββατο 12 Οκτωβρίου (14.30, COSMOTE SPORT 4HD) οι συνδρομητές θα ταξιδέψουν στο Σενζέν της Κίνας για να παρακολουθήσουν την 2η αναμέτρηση των Μπρούκλιν Νετς με τους Λ.Α. Λέικερς, που θεωρούνται φαβορί στην κούρσα για τον φετινό τίτλο του NBA. Ο αγώνας Μπρούκλιν Νετς-Λ.Α. Λέικερς, παράλληλα με την τηλεοπτική του μετάδοση στο COSMOTE SPORT 4HD, θα μεταδοθεί ζωντανά και στο επίσημο YouTube κανάλι της COSMOTE TV. Πλούσια δράση υπάρχει αυτή την εβδομάδα και στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα μπάσκετ. Από την 4η αγωνιστική της ACB Liga Endesa ξεχωρίζει η επίσκεψη του Νίκου Ζήση και της Μπανταλόνα στην Μάλαγα το Σάββατο 12/10 (21.30, COSMOTE SPORT 8HD), ενώ την Κυριακή 13/10 (19.30, COSMOTE SPORT 8HD) η Μπαρτσελόνα υποδέχεται στα παρκέ τουΠαλάου Μπλαουγκράνατην Βαλένθια . Στη δική μας EKO Basket League, ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Προμηθέα Πάτρας (Κυριακή 13/10, 19.00, COSMOTE SPORT 4HD), ενώ από την τουρκική λίγκα το ενδιαφέρον στρέφεται στα ματς Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε (Σάββατο 12/10, 20.00, COSMOTE SPORT 4HD) και Μπάντιρμα-Αναντολού Εφές (Κυριακή 13/10, 17.30, COSMOTE SPORT 6HD). Στην VTB United League, Κάλεβ και Ούνικς Καζάν διασταυρώνουν τα ξίφη τους το Σάββατο 12/10 (17.00, COSMOTE SPORT 8HD). Την Τετάρτη 16/10 (18.30, COSMOTE SPORT 4HD) ο εκπρόσωπος της χώρας μας στο FIBA EuroCup γυναικών, Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Βελγική Ναμούρ και οι συνδρομητές της COSMOTE TV θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν αυτόν, αλλά και όλους τους εντός έδρας αγώνες των «ερυθρόλευκων» στη διοργάνωση, ζωντανά και αποκλειστικά στα κανάλια COSMOTE SPORT. Ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά και στο επίσημο YouTube κανάλι της COSMOTE TV. Η Formula 1 ταξιδεύει στην Σουζούκα της Ιαπωνίας και οι τηλεθεατές των καναλιών COSMOTE SPORT θα έχουν στη διάθεσή τους τη δράση των κορυφαίων πιλότων του κόσμου, με το ενδιαφέρον να είναι στραμμένο στον αγώνα της Κυριακής 13/10 (08.00, COSMOTE SPORT 5HD). Την ίδια μέρα στις 21.00 θα μεταδοθεί αποκλειστικά μέσω του COSMOTE SPORT 9HD το NASCAR Cup Series Talladega 1000Bulbs.com 500. Τέλος, το πρόγραμμα της εβδομάδας έχει δράση και για τους φαν της πυγμαχίας. Την Κυριακή 13/10 (03.00, COSMOTE SPORT 7HD) οι συνδρομητές της COSMOTE TV θα μεταφερθούν στις ΗΠΑ και στο ρινγκ του GracieFighter Tampa, για να παρακολουθήσουν το κυρίως event του UFC Tampa. Εκεί, η Αμερικανίδα Μισέλ Ουότερσον και η Πολωνή Τζοάνα Γιέντρετσικ θα αναμετρηθούν σε έναν αγώνα που θα κρίνει το δικαίωμά τους να διεκδικήσουν τη ζώνη της κατηγορίας strawweight. Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 28/10/19   Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως τις 28/10/19, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Λόγω πρόβλεψης για τυφώνα στην Ιαπωνία, η FORMULA 1 αποφάσισε την ακύρωση των 3ων Ελεύθερων Δοκιμών του FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX και τη μεταφορά των Κατατακτήριων Δοκιμών από Σάββατο (08:50) σε Κυριακή (03:50). Οκτώβριος Παρασκευή 11.10.19 03:00 Washington Mystics-Connecticut Sun, WNBA Finals, Game 5 LIVE COSMOTE SPORT4HD 03.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.30 Μεντβέντεφ-Φονίνι, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 07.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 09.30 Τζόκοβιτς-Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 13.30 Α. Ζβέρεφ-Φέντερερ, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 15.30 Μπερετίνι-Τιμ, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.45 Τσεχία-Αγγλία,European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.45 Ισλανδία-Γαλλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 21.45 Τουρκία-Αλβανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 21.45 Πορτογαλία-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 21.45 Μαυροβούνιο-Βουλγαρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.45 Ουκρανία-Λιθουανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD Σάββατο 12.10.19 11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 14.30 Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers, NBA Global Games China, Shenzhen LIVE COSMOTE SPORT4HD 15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 16.00 Γεωργία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 Κάλεβ-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD 19.00 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.00 Δανία-Ελβετία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 19.00 Νησιά Φερόε-Ρουμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 20.00 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame Ιταλία-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.30 Μάλαγα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.30 Κονελιάνο-Μόντσα, Serie A Femminile Volleyball, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 21.45 Ιταλία-Ελλάδα, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.45 Λιχτενστάιν-Αρμενία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 21.45 Νορβηγία-Ισπανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 21.45 Μάλτα-Σουηδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show Postgame Ιταλία-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD Κυριακή 13.10.19 03.00 UFC Fight Night: Joanna Jedrejczyk-Michelle Waterson, ΗΠΑ, Τάμπα LIVE COSMOTE SPORT7HD 03.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD 08.00 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 14.30 Έρλανγκεν-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 16.00 Καζακστάν-Βέλγιο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.30 Μπάντιρμα-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD 18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Τσέλιε Πιβοβάρνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 19.00 Κύπρος-Ρωσία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.00 Λευκορωσία-Ολλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.00 Σκωτία-Σαν Μαρίνο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 19.00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Προμηθέας Πάτρας, Basket League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 19.00 Ουγγαρία-Αζερμπαϊτζάν, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD 21.00 NASCAR Cup Series, Talladega 1000Bulbs.com 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD 21.45 Εσθονία-Γερμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.45 Ουαλία-Κροατία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 21.45 Σλοβενία-Αυστρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD Δευτέρα 14.10.19 19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.45 Βουλγαρία-Αγγλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 21.45 Γαλλία-Τουρκία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 21.45 Μολδαβία-Αλβανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD 21.45 Ουκρανία-Πορτογαλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.45 Λιθουανία-Σερβία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 21.45 Κόσοβο-Μαυροβούνιο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.45 Ισλανδία-Ανδόρα, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 15” COSMOTE SPORT1HD Τρίτη 15.10.19 19.00 Φινλανδία-Αρμενία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD 20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.45 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.45 Λιχτενστάιν-Ιταλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 21.45 Σουηδία-Ισπανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 21.45 Ελβετία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.45 Ρουμανία-Νορβηγία,European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 21.45 Ισραήλ-Λετονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.45 Γιβραλτάρ-Γεωργία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE SPORT1HD Τετάρτη 16.10.19 18.30 Ολυμπιακός-Ναμούρ, FIBA EuroCup Γυναικών, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD Πέμπτη 17.10.19 20.00 Ανόβερο-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD Παρασκευή 18.10.19 02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.10 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 08.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 09.00 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 15.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.30 Άουε-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.00 Γρανάδα-Οσασούνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD Σάββατο 19.10.19 02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 04.00 UFC Fight Night: Dominick Reyes-Chris Weidman, ΗΠΑ, Βοστόνη LIVE COSMOTE SPORT7HD 04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 06.30 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.25 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 08.20 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 09.00 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD 14.00 Έιμπαρ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 14.00 Σαν Πάουλι-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 14.30 Έβερτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 15.00 ATP 250 Antwerp European Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD 16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD 16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 17.00 Τότεναμ-Γουότφορντ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι, ΕΚΟ Basket League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD 18.00 ATP 250 Antwerp European Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.30 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.30 Χετάφε-Λεγανές, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 21.00 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 21.30 Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.30 Τσέλσι-Νιούκαστλ, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00) 22.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Γουλβς-Σαουθάμπτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00) 23.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season REC COSMOTE SPORT4HD (19.10, 17:00) 23.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00) 21.30 Σκαντίτσι-Κούνεο, Serie A Femminile Volleyball, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD Κυριακή 20.10.19 00.00 Μπόρνμουθ-Νόριτς, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00) 02.35 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.35 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 05.45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 08.30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 13.00 Αλαβές-Θέλτα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 13.00 Φενέρμπαχτσε-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 14.25 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μάιντς, Bundesliga, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 16:30) 14.30 Στουτγκάρδη-Κίελο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD 15.30Άστον Βίλα-Μπράιτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00) 16.30 Κολονία-Πάντερμπορν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 17.00 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 17.30 Εκπομπή “Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD 18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.00 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 19.00 Ζιελόνα Γκόρα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD 19.30 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD 21.30 NASCAR Cup Series Kansas Holywood Casino 400 LIVE COSMOTE SPORT7HD 22.00 Σεβίλη-Λεβάντε, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD Δευτέρα 21.10.19 19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 22.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 16” COSMOTE SPORT1HD Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου) Τρίτη 22.10.19 15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 17.00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 18.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.55 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβερκούζεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD 19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD 20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.00 Εκπομπή “Pregame Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου” LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Τότεναμ-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.00 Γαλατάσαραϊ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD 22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 22.00 Γιουβέντους-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 22.00 Μπριζ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD Τετάρτη 23.10.19 00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 03.00 Toronto Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 05.30 Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers, NBA regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD 15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 18.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.55 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.55 Άγιαξ-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD 19.55 Λειψία-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 20.00 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Japan, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (19.10 10:10) 20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 20.50 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Japan, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (20.10 04:25) 22.00 Γκενκ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Σλάβια Πράγας-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.00 Ίντερ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD 22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 22.00 Σάλτσμπουργκ-Νάπολι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 22.00 Μπενφίκα-Λιόν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 22.00 Λιλ-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD Πέμπτη 24.10.19 00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 02.30 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD 18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.55 Καραμπάγκ-ΑΠΟΕΛ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.55 Παρτίζαν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 19.55 Ρόμα-Γκλάντμπαχ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD 19.55 Πόρτο-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD 19.55 Λουντογκόρετς-Εσπανιόλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 19.55 Γάνδη-Βόλφσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 19.55 Σλόβαν Μπρατισλάβας-Γουλβς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 11ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 22.00 Σεβίλη-Ντουντελάνζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Άρσεναλ-Βιτόρια Γκιμαράες, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σταντάρ Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD 22.00 Σέλτικ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD 22.00 Αϊντχόφεν-Λίντσερ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD 22.00 Χετάφε-Βασιλεία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD 22.00 Ντινάμο Κιέβου-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD Παρασκευή 25.10.19 00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD 00.55 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 01.50 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 02.45 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.00 Houston Rockets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 05.10 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 05.30 Golden State Warriors-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD 06.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.00 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 10.20 WRC Ισπανία, SS1 Gandesa 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD 11.00 WRC Ισπανία, SS2 Horta Bot 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD 14.15 Γιανγκ Μπόις-Φέγενορντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (24.10, 19:55) 15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 16.25 WRC Ισπανία, SS4 Gandesa 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD 16.50 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρόζενμποργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (24.10, 22:00) 17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 17.05 WRC Ισπανία, SS5 Horta Bot 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD 18.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 19.30 Κίελο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 21.30 Μάιντς-Κολονία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.00 Σαουθάμπτον-Λέστερ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 22.00 Βιγιαρεάλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD Σάββατο 26.10.19 00.55 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 01.50 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 02.45 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 04.30 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 05.25 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 05.30 Los Angeles Lakers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 06.20 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 07.00 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 10.40 WRC Ισπανία, SS8 Querol 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD 11.30 WRC Ισπανία, SS9 Montmell 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD 13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD 13.00 Μπαχτσεσεχίρ-Τόφας, TBF Basketball Super League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 14.00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 14.00 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Άστον Βίλα, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 15.00 Τσμόκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT5HD 15.00 ATP 500 Erste Bank Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 15.00 WRC Ισπανία, SS10 Savalla 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD 15.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 16.00 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD 16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 16.30 Φράιμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 17.00 Λεγανές-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 ATP 500 Erste Bank Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD 17.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 18.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 19.30 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.30 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 20.00 Γκραν Κανάρια-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 21.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD 21.30 Μπράιτον-Έβερτον, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00) 21.30 Φιρένσε-Περούτζια, Serie A Femminile Volleyball, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 UFC Fight Night:Demian Maia-Ben Askren, Σιγκαπούρη REC COSMOTE SPORT7HD (26.10, 15:00) 23.30 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00) ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άρης, EKO Basket League, 5η Αγωνιστική Κυριακή 27.10.19 00.00 Milwaukee Bucks-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 01.35 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 02.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 02.35 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD 03.45 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 04.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 05.30 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 09.30 WRC Ισπανία, SS15 La Mussara 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD 10.15 Πάντερμπορν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (26.10, 16:30) 10.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD 11.50 WRC Ισπανία, SS16 Ruidcanyes 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD 12.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD 13.00 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 13.00 WRC Ισπανία, SS17 La Mussara 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD 13.30 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD 13.55 Γουέστ Χαμ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00) 14.15 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD 14.30 Νυρεμβέργη-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 15.00 WTA Finals Singapore, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD 15.00 Γρανάδα-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD 16.00 Νιούκαστλ-Γουλβς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD 16.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 17.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 17.00 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 18.30 Λίβερπουλ-Τότεναμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD 19.00 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD 19.30 Σεβίλη-Χετάφε, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 19.30 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD 19.30 Πόρτο-Φαμαλικάο, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.10, 18:30) 21.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD 21.00 NASCAR Cup Series Martinsville First Data 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD 21.30 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 22.00 Οσασούνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD 22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD Δευτέρα 28.10.19 00.00 Νόριτς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (27.10, 18:30) 00.00 Memphis Grizzlies-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD 12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 12.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD 14.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD 19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD 20.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD 21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD 21.30 Σαντχάουζεν-Βέχεν Βιζμπάντεν, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 17” COSMOTE SPORT1HD   Αναδημοσίευση απο : Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Στην COSMOTE TV το Κύπελλο Ελλάδος Έκλεισαν τα τηλεοπτικά δικαιώματα του Κυπέλλου Ελλάδος για τη σεζόν 2019-2020.  Όπως γινόταν τα τελευταία χρόνια, η Cosmote TV εξασφάλισε τα δικαιώματα από την φάση των «16» κι έπειτα όταν και θα μπουν οι ομάδες της Super League 1 που τερμάτισαν στην πρώτη πεντάδα. Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 9-21 Οκτωβρίου

      Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Απόλλων Λάρισας (Novasports1HD)
      15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
      19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports3HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
      22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)
      ______________________________________________________________________________________


      Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
      ______________________________________________________________________________________


      Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

      03:00 NFL, Giants - Patriots (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
      20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
      21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
      23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

      ______________________________________________________________________________________


      Σάββατο 12 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
      18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD)
      20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
      20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

      ______________________________________________________________________________________


      Κυριακή 13 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)
      16:30 NFL, Panthers - Buccaneers (FOX Sports HD)
      16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)
      18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 NFL, Seahawks - Browns (FOX Sports HD)
      20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD)
      21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)
      23:05 NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
      ______________________________________________________________________________________

      Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)
      ________________________________________________________________________________________________

      Τρίτη 15 Οκτωβρίου

      03:15 NFL, Lions - Packers (FOX Sports HD)
      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Κύπρος (Novasports1HD)
      19:00 Eurocup 3η αγωνιστική: Ρίτας Βίλνιους-Παρτίζαν (Novasports2HD)
      20:00 Socca World Cup 2019: Αργεντινή-Βουλγαρία (Novasports1HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:00 Eurocup: Βενέτσια-Τόφας Μπούρσα (Novasports4HD)
      21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ανδόρα (Novasports3HD)
      21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Γαλατασαράι (Novasports2HD)

      ______________________________________________________________________________________

      Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιμόζ (Novasports4HD)
      19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Μονακό (Novasports5HD)
      20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
      20:00 Socca World Cup 2019: Ουγγαρία-Ρουμανία (Novasports1HD)
      20:00 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αίγυπτος (Novasports1HD)
      21:45 Eurocup: Ναντέρ-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD) TOP
      22:00 Socca World Cup 2019: Γαλλία-Ιρλανδία (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

      ______________________________________________________________________________________

      Πέμπτη 17 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Ποδηλασία Πίστας: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
      20:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports1HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
      20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια (Novasports5HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Λετονία (Novasports3HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
      23:30 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
      ______________________________________________________________________________________

      Παρασκευή 18 Οκτωβρίου

      03:00 NFL, Chiefs - Broncos (FOX Sports HD)
      13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:05 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)
      21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
      21:45 EFL Championship 12η αγωνιστική: Κάρντιφ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)
      23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

      ______________________________________________________________________________________

      Σάββατο 19 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport1/Eurosport1HD)
      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
      14:30 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Χάντερσφιλντ (Novasports2HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports1HD)
      17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports4HD)
      18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
      18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν (Novasports5HD)
      18:40 Socca World Cup 2019 Α’ προημιτελικός (Novasports3HD)
      19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Βερόνα (Novasports1HD)
      19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
      19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4HD)
      19:45 Socca World Cup 2019 Β’ προημιτελικός (Novasports3HD)
      20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:50 Socca World Cup 2019 Γ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
      21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)
      21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
      21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports1HD)
      21:55 Socca World Cup 2019 Δ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
      ______________________________________________________________________________________

      Κυριακή 20 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Άμστερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      13:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport2)
      13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports1HD)
      14:00 Socca World Cup 2019 Α’ ημιτελικός (Novasports2HD)
      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      15:15 Socca World Cup 2019 Β’ ημιτελικός (Novasports2HD)
      15:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τορίνο (Novasports3HD)
      16:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)
      16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Χάμαρμπι-Μάλμε (Novasports5HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
      17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
      18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
      18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, BRANDS HATCH GP 2 (Eurosport2)
      19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD)
      19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
      20:00 NFL (FOX Sports HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:00 Socca World Cup 2019 Τελικός (Novasports2HD)
      21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λέτσε (Novasports4HD)
      22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports3HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      22:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ντάλας (Eurosport2)
      22:25 NFL (FOX Sports HD)

      ______________________________________________________________________________________

      Δευτέρα 21 Οκτωβρίου

      03:00 NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
      21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Λανς-Οσέρ (Novasports2HD) Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Το ντέρμπι ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός και οι «μάχες» ΑΕΚ, Παναθηναϊκού και ΠΑΟΚ αποκλειστικά στα κανάλια Novasports! Το ένα ντέρμπι διαδέχεται το άλλο αποκλειστικά στο γήπεδο των καναλιών Novasports! Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova την Κυριακή 6 Οκτωβρίου, θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά, το ντέρμπι ΑΡΗΣ – Ολυμπιακός που θα διεξαχθεί στο «Κλεάνθης Βικελίδης».  Παράλληλα, θα δουν (5-6/10) και τους αγώνες Παναθηναϊκός – Ξάνθη, ΑΕΛ – ΑΕΚ, Βόλος – Ατρόμητος, Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ και ΟΦΗ – Πανιώνιος για την 6η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου. Το ενδιαφέρον στρέφεται στο ντέρμπι και οι φίλοι του ποδοσφαίρου θα μπουν στο κλίμα του μεγάλου αγώνα από τις 18:00 με το Pre Game της «Ώρας των Πρωταθλητών» από το «Κλεάνθης Βικελίδης» με εκλεκτούς καλεσμένους. Τη σκυτάλη παίρνει στις 19:30 στο Novasports1HD η απευθείας μετάδοση του ντέρμπι με όλο το δημοσιογραφικό και τεχνικό επιτελείο των καναλιών της Nova να μεταφέρουν τα πάντα από το γήπεδο. Αμέσως μετά το τέλος του αγώνα θα ακολουθήσει στην εκπομπή «Ώρα των Πρωταθλητών» και στο Novasports1HD, το «τρίτο ημίχρονο» με όλο το ρεπορτάζ και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών. Οι φίλαθλοι θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το ντέρμπι και στο Novasports.gr με ζωντανή ηχητική κάλυψη, videos, και πλήρη στατιστική κάλυψη. Μετά τη λήξη του αγώνα θα ακολουθήσει όλο το ρεπορτάζ με τους πρωταγωνιστές, στιγμιότυπα και δηλώσεις. Παράλληλα, οι συνδρομητές των καναλιών Novasports θα έχουν τη δυνατότητα να δουν διαφορετικά το ντέρμπι μέσα από τον εμπλουτισμό της τηλεοπτικής μετάδοσης με την ανανέωση των γραφικών ανάλυσης. Τα στατιστικά ΟΡΤΑ προσφέρουν πλούσια και αναλυτική καταγραφή των ομαδικών και ατομικών δεδομένων κατά τη διάρκεια του αγώνα. Παράλληλα, υπάρχουν, οn screen γραφικά με στατιστικά στοιχεία της ανάπτυξης του παιχνιδιού μέσα στο γήπεδο. Οι φίλοι του ποδοσφαίρου έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την κίνηση παικτών και την ανάπτυξη της ομάδας, τις επαφές με τη μπάλα, τους χώρους δράσης και άλλες λεπτομέρειες που κάνουν ακόμα πιο κατανοητό τον αγώνα στον τηλεθεατή. ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός για την Κ19 στο WEB TV του Novasports.gr και στο κανάλι Novasports στο YoυTube Παράλληλα, την Κυριακή 6 Οκτωβρίου στις 12:30 θα μεταδοθεί στο Web TV του Novasports.gr και στο κανάλι Novasports στο YoυTube το ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός για το πρωτάθλημα υποδομής Κ19. Λίγο πριν από τις μεγάλες μάχες της πρώτης κατηγορίας του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, διεξάγονται τα ντέρμπι για το πρωτάθλημα υποδομής κάτω των 19 ετών.  Όλοι οι φίλαθλοι θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν τα ντέρμπι της κατηγορίας Κ19 μέσα από τις μεταδόσεις των παιγνιδιών που θα γίνουν απευθείας από το Web TV του Novasports.gr καθώς και από το κανάλι Novasports στο YoυTube. Σάββατο 5 Οκτωβρίου 16:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show Παναθηναϊκός - Ξάνθη, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιώργου Λιώρη 17:15 Παναθηναϊκός - Ξάνθη, Novasports1HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη και ρεπορτάζ των Νίκου Τζουάννη, Γιώργου Αργυρόγλου και Χριστίνας Κομίνη 18:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΛ - ΑΕΚ, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιάννη Πάγκου 19:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show Παναθηναϊκός - Ξάνθη, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιώργου Λιώρη 19:30 ΑΕΛ - ΑΕΚ, Novasports2HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου και ρεπορτάζ των Ευγένιου Δαδαλιάρα, Γιώργου Βασιλείου και Αποστόλη Λάμπου 21:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΛ - ΑΕΚ, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιάννη Πάγκου Κυριακή 6 Οκτωβρίου 12:30 ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός Κ19 στο WEB TV του Novasports.gr και στο κανάλι Novasports στο YoυTube σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και ρεπορτάζ του Θωμά Μίχου 15:00 Βόλος – Ατρόμητος, Novasports1HD και στο WebTV του Novasports.gr (www.Novasports.gr/WebTV, διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet) σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου και ρεπορτάζ του Αποστόλη Λάμπου 16:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιαννίκου Δούσκα 17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ, Novasports2HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Ισίδωρου Πρίντεζη και ρεπορτάζ των Γιώργου Αργυρόγλου και Κωστή Μπότσαρη 17:15 ΟΦΗ – Πανιώνιος, Novasports3HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη και ρεπορτάζ του Σπύρου Δημολίτσα 18:00 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση των Γιάννη Πάγκου και Λίλας Κουντουριώτη 19:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση του Γιαννίκου Δούσκα 19:30 ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός, Novasports1HD  και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και του Γιώργου Λιώρη και ρεπορτάζ των Ευγένιου Δαδαλιάρα, Βασίλη Κωνσταντόπουλου και Θωμά Μίχου 21:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΡΗΣ - Ολυμπιακός, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports σε παρουσίαση των Γιάννη Πάγκου και Λίλας Κουντουριώτη Οι εντός έδρας αγώνες των ΑΕΚ, ΑΕΛ, Αστέρα Τρίπολης, Βόλου, Ολυμπιακού, ΟΦΗ, Παναθηναϊκού και Πανιωνίου στο Novasports Online Επίσης, οι Έλληνες που μένουν ή ταξιδεύουν στο εξωτερικό και δεν θέλουν να χάσουν στιγμή από τους αγώνες της αγαπημένης τους ομάδας, μπορούν να επισκεφθούν την Pay Per View Υπηρεσία Novasports Online http://bit.ly/Online_Novasports και να παρακολουθήσουν εύκολα και γρήγορα μέσω Laptop ή Desktop τους εντός έδρας αγώνες των ΠΑΕ ΑΕΚ, ΑΕΛ, Αστέρα Τρίπολης, Βόλου, Ολυμπιακού, ΟΦΗ, Παναθηναϊκού και Πανιωνίου για το ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Live αλλά και On Demand χωρίς δεσμεύσεις συμβολαίου. Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Όλα τα ματς της 2ης αγωνιστικής στη φάση των ομίλων του UEFA Europa League αποκλειστικά στην COSMOTE TV Η φάση των ομίλων του UEFA Europa League συνεχίζεται την Πέμπτη 3/10 με τη 2η αγωνιστική ζωντανά και αποκλειστικά στην COSMOTE TV, μέσα από τη μετάδοση όλων των αναμετρήσεων και ένα 7ωρο ζωντανό πρόγραμμα που περιλαμβάνει εκπομπές, ζωντανές συνδέσεις και ρεπορτάζ. Η αγωνιστική δράση της ημέρας θα ξεκινήσει πριν από την έναρξη των παιχνιδιών μέσα από το “UEFA Europa League Show” (19.00, COSMOTE SPORT 1HD) με τους Στέφανο Αβραμίδη και Σωτήρη Κωσταβάρα. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής θα γίνουν οι πρώτες συνδέσεις για τα ματς που αρχίζουν 19.55, ενώ θα προβληθούν και ρεπορτάζ για τους αγώνες της ζώνης των 22.00. Επίσης, ο Μάνος Σπανόπουλος θα έχει όλες τις πληροφορίες από τον χώρο των social media. Μεταξύ των αγώνων της ημέρας, ξεχωρίζει αυτός της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η οποία δοκιμάζεται στην Ολλανδία απέναντι στην Αλκμάαρ (19.55, COSMOTE SPORT 2HD). Το παιχνίδι θα περιγράψει ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος. Την ίδια ώρα (19.55), η Γιανγκ Μπόις θα φιλοξενήσει τη Ρέιντζερς (COSMOTE SPORT 3HD) σε περιγραφή Κώστα Ψάρρα, ενώ στις 22.00, η Άρσεναλ θα προσπαθήσει να κάνει το δύο στα δύο απέναντι στη Σταντάρ Λιέγης (COSMOTE SPORT 3HD). Επίσης, ο ΑΠΟΕΛ θα δοκιμαστεί στο “Σάντσεθ Πιθχουάν” απέναντι στην πολυνίκη της διοργάνωσης Σεβίλλη (22.00, COSMOTE SPORT 2HD). Το ματς θα περιγράψει ο Τάσος Κολλίντζας. Με την ολοκλήρωση των αγώνων η εκπομπή “UEFA Europa League Show θα επιστρέψει στο COSMOTE SPORT 1HD με την παρουσίαση των καλύτερων φάσεων, την ψηφιακή ανάλυση και τις συνεντεύξεις των πρωταγωνιστών. Τέλος, οι συνδρομητές θα έχουν τη δυνατότητα να ενημερώνονται ζωντανά για όλους τους αγώνες της ημέρας μέσα από την εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» με τους Τόλη Χριστοφοράκη και Πέτρο Δριτσάκο (19.55 και 22.00, COSMOTE SPORT 1HD). Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα μεταδόσεων της Πέμπτης 3/10: ΌμιλοςΠαιχνίδια στις 19.55Κανάλι 7οςΦέγενορντ-ΠόρτοCOSMOTE SPORT 4HD 7οςΓιουνγκ Μπόις-ΡέιντζερςCOSMOTE SPORT 3HD 8οςΤΣΣΚΑ Μόσχας-ΕσπανιόλCOSMOTE SPORT 8HD 9οςΣεντ Ετιέν-ΒόλφσμπουργκCOSMOTE SPORT 9HD 10οςΜπασακσεχίρ-ΓκλάντμπαχCOSMOTE SPORT 5HD 10οςΒΑΚ Πέλετς-ΡόμαCOSMOTE SPORT 6HD 11οςΜπεσίκτας-ΓουλβςCOSMOTE SPORT 7HD 12οςΑστάνα-Παρτίζαν (17.50)COSMOTE SPORT 8HD 12οςΆλκμααρ-Μάντσεστερ ΓιουνάιτεντCOSMOTE SPORT 2HD   ΌμιλοςΠαιχνίδια στις 22.00Κανάλι 1οςΣεβίλλη-ΑΠΟΕΛCOSMOTE SPORT 2HD 2οςΜάλμε-ΚοπεγχάγηCOSMOTE SPORT 8HD 3οςΚράσνονταρ-ΧετάφεCOSMOTE SPORT 6HD 3οςΤραμπζονσπόρ-ΒασιλείαCOSMOTE SPORT 9HD 4οςΡόζενμποργκ-ΑϊντχόφενCOSMOTE SPORT 7HD 5οςΛάτσιο-ΡενCOSMOTE SPORT 5HD 6οςΆρσεναλ-Σταντάρ ΛιέγηςCOSMOTE SPORT 3HD 6οςΒιτόρια Γκιμαράες-Άιντραχτ ΦρανκφούρτηςCOSMOTE SPORT 4HD Πηγή : Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
      (2-14 Οκτωβρίου)

      Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

      03:00 MLB, Brewers - Nationals (FOX Sports HD)
      16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)
      19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
      20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
      21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
      21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

      ________________________________________________________________________________________________

      Πέμπτη 3 Οκτωβρίου

      03:00 MLB, Athletics - Rays (FOX Sports HD)
      16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
      19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Plate (FOX Sports HD)
      20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
      21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Cup (FOX Sports HD)
      23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

      ________________________________________________________________________________________________

      Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

      03:00 NFL, Rams - Seahawks (FOX Sports HD)
      16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
      21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD)
      21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
      22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD)
      23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      ________________________________________________________________________________________________

      Σάββατο 5 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
      14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD)
      16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ' Εμίλια (Eurosport2)
      16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
      16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)
      17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
      17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2)
      18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
      18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD)
      19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
      19:00 NCAA College Football, TCU - Iowa State (FOX Sports HD)
      19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
      19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
      21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD)
      21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
      21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
      22:30 NCAA College Football, Texas - West Virginia (FOX Sports HD)

      ________________________________________________________________________________________________

      Κυριακή 6 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD)
      11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD)
      13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD)
      13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
      14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
      15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
      15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD)
      16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD)
      16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
      16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
      17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD)
      18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2)
      19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD)
      19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
      19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι (Novasports3HD)
      20:00 NFL, Falcons - Texans (FOX Sports HD)
      21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
      21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
      21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD)
      22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:25 NFL, Packers - Cowboys (FOX Sports HD)
      ________________________________________________________________________________________________

      Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

      03:20 NFL, Colts - Chiefs (FOX Sports HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

      ____________________________________________________________________________________________________


      Τρίτη 8 Οκτωβρίου

      03:15 NFL, Browns - 49ers (FOX Sports HD)
      16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Οι τρεις κοιλάδες του Βαρέζε (Eurosport1/Eurosport1HD)
      16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Binche Chimay Binche (Eurosport2)
      18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 1, Plate (FOX Sports HD)
      20:00 Eurocup 2η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports4HD)
      20:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Ναντέρ (Novasports3HD)
      21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Τόφας Μπούρσα (Novasports2HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Μπρέσια (Novasports1HD)
      ______________________________________________________________________________________


      Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
      19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
      19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μονακό (Novasports1HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
      22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)

      ______________________________________________________________________________________


      Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
      22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)


      ______________________________________________________________________________________


      Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

      03:00 NFL, Giants - Patriots (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)
      20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
      20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
      20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
      21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
      23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

      ______________________________________________________________________________________


      Σάββατο 12 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
      17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
      18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
      18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD)
      20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
      20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD)
      21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
      21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

      ______________________________________________________________________________________


      Κυριακή 13 Οκτωβρίου

      03:00 MLB (FOX Sports HD)
      10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
      14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)
      16:30 NFL, Panthers - Buccaneers (FOX Sports HD)
      16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)
      18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 NFL, Seahawks - Browns (FOX Sports HD)
      20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD)
      21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
      22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD)
      22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
      23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)
      23:05 NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
      ______________________________________________________________________________________

      Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

      14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
      20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD)
      21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD) Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Το μεγάλο «Derby d' Italia» Ίντερ – Γιουβέντους αποκλειστικά στα κανάλια Novasports! Το μεγάλο ντέρμπι κορυφής, Ίντερ – Γιουβέντους θα κριθεί αποκλειστικά στο γήπεδο των καναλιών Novasports! Την Κυριακή 6 Οκτωβρίου στις 21:45 οι φίλοι του ιταλικού ποδοσφαίρου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά το «Derby d’ Italia» ανάμεσα στους πρωτοπόρους «νερατζούρι» και στους «μπιανκονέρι» που ακολουθούν στη 2η θέση της βαθμολογίας. Εκτός από την αναμέτρηση στο «Τζουζέπε Μεάτσα», οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova θα έχουν τη δυνατότητα να δουν και όλους τους υπόλοιπους αγώνες για την 7η αγωνιστική της Serie A, Μπρέσια – Σασουόλο, ΣΠΑΛ – Πάρμα, Ελλάς Βερόνα – Σαμπντόρια, Τζένοα – Μίλαν, Φιορεντίνα – Ουντινέζε, Ρόμα – Κάλιαρι, Μπολόνια – Λάτσιο, Αταλάντα – Λέτσε και Τορίνο – Νάπολι (4-6/10). Παράλληλα, σε εξέλιξη βρίσκεται και το συναρπαστικό πρωτάθλημα της Ligue 1 στη Γαλλία με το ενδιαφέρον να επικεντρώνεται στο τοπικό ντέρμπι του Ροδανού, Σεντ Ετιέν – Λιόν (6/10). Οι φίλοι του γαλλικού ποδοσφαίρου θα έχουν την ευκαιρία να δουν παράλληλα και τους αγώνες Αμιάν – Μαρσέιγ, Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ και Τουλούζ – Μπορντό (4-6/10) για την 9η αγωνιστική της Ligue 1, ενώ θα παρακολουθήσουν και την αναμέτρηση Ορλεάν – Λανς (6/10) για την 10η αγωνιστική της Ligue 2. To ολλανδικό πρωτάθλημα της Eredivisie συνεχίζεται με την 9η αγωνιστική και οι συνδρομητές των καναλιών Novasports θα δουν τον αγώνα Ντεν Χάαγκ – Άγιαξ (6/10), ενώ το σουηδικό πρωτάθλημα της Allsvenskan Premier Division βρίσκεται στην 27η αγωνιστική όπου και θα μεταδοθεί η αναμέτρηση Τζουργκάρντεν – Χάμαρμπι (6/10).   Τέλος, οι λάτρεις του παραδοσιακού αγγλικού ποδοσφαίρου και της Championship θα έχουν την ευκαιρία να δουν τους αγώνες Φούλαμ – Τσάρλτον και Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ (5/10) για την 11η αγωνιστική. Serie A Ιταλίας Παρασκευή 4 Οκτωβρίου: 21:45 Μπρέσια – Σασουόλο, Novasports24HD σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη Σάββατο 5 Οκτωβρίου: 16:00 ΣΠΑΛ - Πάρμα, Novasports2HD σε περιγραφή του Γιαννίκου Δούσκα, 19:00 Ελλάς Βερόνα - Σαμπντόρια, Novasports3HD σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη, 21:45 Τζένοα - Μίλαν, Novasports1HD σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου Κυριακή 6 Οκτωβρίου: 13:30 Φιορεντίνα - Ουντινέζε, Novasports2HD σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη, 16:00 Ρόμα - Κάλιαρι, Novasports4HD σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη, 16:00 Μπολόνια - Λάτσιο, Novasports5HD σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου, 16:00 Αταλάντα - Λέτσε, Novasports24HD σε περιγραφή του Αποστόλη Νταλούκα, 19:00 Τορίνο - Νάπολι, Novasports4HD σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη, 21:45 Ίντερ - Γιουβέντους, Novasports2HD σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη Ligue 1 Γαλλίας
      Παρασκευή 4 Οκτωβρίου: 21:45 Αμιάν – Μαρσέιγ, Novasports2HD σε περιγραφή του Ισίδωρου Πρίντεζη
      Σάββατο 5 Οκτωβρίου: 18:30 Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ, Novasports4HD σε περιγραφή του Ισίδωρου Πρίντεζη, 21:00 Τουλούζ - Μπορντό, Novasports3HD σε περιγραφή του Γιαννίκου Δούσκα
      Κυριακή 6 Οκτωβρίου: 22:00 Σεντ Ετιέν - Λιόν, Novasports3HD σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου Eredivisie Ολλανδίας
      Κυριακή 6 Οκτωβρίου: 13:15 Ντεν Χάαγκ - Άγιαξ, Novasports3HD σε περιγραφή του Νίκου Τζουάννη Allsvenskan Premier Division Σουηδίας
      Κυριακή 6 Οκτωβρίου: 20:00 (μαγνητοσκόπηση) Τζουργκάρντεν - Χάμαρμπι, Novasports3HD σε περιγραφή του Άκη Κουζούλη Ligue 2 Γαλλίας
      Δευτέρα 7 Οκτωβρίου: 21:45 Ορλεάν - Λανς, Novasports1HD σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη Championship Αγγλίας
      Σάββατο 5 Οκτωβρίου: 14:30 Φούλαμ - Τσάρλτον, Novasports3HD σε περιγραφή του Μιχάλη Κατσαφάδου, 17:00 Μπρίστολ Σίτι - Ρέντινγκ, Novasports3HD σε περιγραφή του Διονύση Στρούμπου Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Το μπασκετικό υπερθέαμα με EuroLeague και EuroCup κάνει τζάμπολ στα κανάλια Novasports! Πρεμιέρα για Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ (3-4/10) στην ανανεωμένη EuroLeague και για Προμηθέα Πάτρας (2/10) στο ενισχυμένο EuroCup Η EuroLeague, η κορυφαία ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση με την εξασφαλισμένη συμμετοχή του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ και του Ολυμπιακού αλλά και το EuroCup, η άλλη σημαντική μπασκετική διοργάνωση με τον Προμηθέα Πάτρας, κάνουν τζάμπολ για τη φετινή σεζόν και τα κανάλια Novasports θα είναι εκεί για να μεταφέρουν στους συνδρομητές τους συναρπαστικό θέαμα. Η ανανεωμένη EuroLeague με τις 18 ομάδες σημαίνει περισσότερους συναρπαστικούς αγώνες με τους «αιώνιους» να αγωνίζονται από 34 φορές στην κανονική περίοδο ενώ μέχρι τον τελικό της διοργάνωσης στο Final Four της Κολωνίας, θα διεξαχθούν περισσότεροι από 300 αγώνες που θα μεταδοθούν αποκλειστικά από τα κανάλια Novasports. Εκτός όμως από την EuroLeague αποκλειστικά από τα αθλητικά κανάλια της Nova θα μεταδίδεται και το EuroCup με τη συμμετοχή του Προμηθέα Πάτρας, αλλά και άλλων δυνατών και παραδοσιακών ομάδων όπως η Παρτίζαν (κάτοχος Ευρωλίγκα το 1992), η Ούνιξ Καζάν (κάτοχος Eurocup το 2011), η Βίρτους Μπολόνια (κάτοχος BCL 2019) και η Ουνικάχα Μάλαγα (κάτοχος Eurocup 2017). Τα κανάλια Novasports με την καλύτερη δημοσιογραφική ομάδα, έχοντας την εμπειρία, την τεχνογνωσία αλλά κυρίως την αγάπη και το πάθος για το μπάσκετ, θα καλύψουν μέσα από μεταδόσεις υψηλών προδιαγραφών τις προσπάθειες των ελληνικών ομάδων για νέες ευρωπαϊκές διακρίσεις. Παράλληλα, μέσα από την αγαπημένη εκπομπή των φιλάθλων «Super Euroleague» θα υπάρχει πλούσιο ρεπορτάζ, αναλύσεις, σχόλια, συνεντεύξεις, στατιστικά και εκλεκτοί καλεσμένοι. Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Τρίτη 1 Οκτωβρίου έως και την Παρασκευή 4 Οκτωβρίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά τους εννέα αγώνες της 1ης αγωνιστικής της EuroLeague, όπου δεσπόζουν οι αναμετρήσεις Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ερυθρός Αστέρας, Βιλερμπάν – Ολυμπιακός, αλλά και Ρεάλ Μαδρίτης – Φενερμπαχτσέ.  Παράλληλα, θα έχουν τη δυνατότητα να δουν οκτώ αγώνες για την 1η αγωνιστική του 7DAYS EuroCup, με το ενδιαφέρον να στρέφεται στο παιχνίδι Μακάμπι Ρισόν – Προμηθέας Πάτρας. EuroLeague Πέμπτη 3 Οκτωβρίου 19:30 Super Euroleague, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports με τον Γιώργο Συρίγο 20:30 Χίμκι – Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ, Novasports4HD σε περιγραφή του Γιαννίκου Δούσκα 21:00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ερυθρός Αστέρας, Novasports2HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Νικήτα Αυγουλή, σχόλιο του Δημήτρη Καρύδα και ρεπορτάζ του Σπύρου Δημολίτσα – Στο Pre και στο Post Game οι Δημήτρης Καρύδας και Δώρα Παντέλη 21:30 Μπάγερν Μονάχου – Αρμάνι Μιλάνου, Novasports3ΗD σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου 22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Φενερμπαχτσέ, Novasports1HD και στο Web TV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet) σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη 23:00 Super Euroleague, Novasports2HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports με τον Γιώργο Συρίγο   Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 20:00 Ζάλγκιρις - Μπασκόνια, Novasports3HD σε περιγραφή του Νίκου Βόπη 20:30 Super Euroleague, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports με τον Γιώργο Συρίγο και τη Δώρα Παντέλη 20:30 Αναντόλου Εφές – Μπαρτσελόνα, Novasports5HD σε περιγραφή του Γιαννίκου Δούσκα 21:00 Άλμπα Βερολίνου – Ζενίτ, Novasports4HD σε περιγραφή του Νικήτα Αυγουλή 21:45 Βιλερμπάν – Ολυμπιακός, Novasports1HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Χρήστου Καούρη 22:00 Βαλένθια – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Novasports3HD σε περιγραφή του Δημήτρη Καρύδα 23:45 Super Euroleague, Novasports1HD και διαθέσιμα LIVE στην ιστοσελίδα & στο YouTube κανάλι του Novasports με τον Γιώργο Συρίγο τη Δώρα Παντέλη   7DAYS EuroCup Τρίτη 1 Οκτωβρίου 19:00 Ρίτας Βίλνιους – Λοκομοτίβ Κουμπάν, Novasports4HD σε περιγραφή του Νίκου Βόπη 20:00 Μονακό – Ανδόρα, Novasports3HD σε περιγραφή του Ορέστη Συντελή 20:30 Τρέντο – Γαλατασαράι, Novasports2HD σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου 21:00 Βενέτσια – Παρτίζαν, Novasports1HD σε περιγραφή του Δημήτρη Καρύδα   Τετάρτη 2 Οκτωβρίου 19:30 Μακάμπι Ρισόν – Προμηθέας Πάτρας, Novasports1HD και ηχητικά στο Novasports.gr σε περιγραφή του Σπύρου Δημολίτσα 20:30 Ουλμ – Βίρτους Μπολόνια, Novasports3HD σε περιγραφή του Ορέστη Συντελή 21:30 Μπρέσια – Ούνιξ Καζάν, Novasports2HD σε περιγραφή του Χρήστου Καούρη 21:45 Ουνικάχα Μάλαγα – Μπουντούτσνοστ, Novasports1HD σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Subscription bouquets
      ioanis - Posted
      Απόψε η πρεμιέρα του docudrama παραγωγής COSMOTE TV, «Ιωάννης Καποδίστριας: Η ζωή και το έργο του» Η πρώτη δραματοποιημένη σειρά (docudrama) παραγωγής COSMOTE TV «Ιωάννης Καποδίστριας: Η ζωή και το έργο του» μεταφέρει στη μικρή οθόνη τη ζωή, το έργο και τη διεθνή πολιτική δράση του μεγάλου Ευρωπαίου διπλωμάτη και πρώτου Κυβερνήτη της Ελλάδας, μέσα από έναν κύκλο 6 επεισοδίων που περιλαμβάνουν δραματοποιημένες σκηνές, αφηγήσεις ιστορικών, σπάνια ντοκουμέντα και αυτοβιογραφικά κείμενα του ίδιου του Καποδίστρια. Στην πρεμιέρα της σειράς στο COSMOTE HISTORY HD, το Σάββατο 28/9 στις 21.00, γίνεται αναδρομή στα νεανικά χρόνια του Καποδίστρια, στις σπουδές ιατρικής στην Ιταλία, αλλά και στην επιστροφή του στον τόπο του, την Κέρκυρα, όπου ξεκίνησε την ενασχόλησή του με την πολιτική στο νεοσύστατο κράτος της Επτανήσου Πολιτείας (1800). Digitaltvinfo.gr

Welcome to Newsat

Welcome to Newsat, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Newsat by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends

Send personal messages to other members.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

ioanis

«Στο Πλεχτό»: στις 2 Σεπτεμβρίου η πρεμιέρα της νέας χιουμοριστικής εκπομπής για το ποδόσφαιρο, σε παραγωγή COSMOTE TV

Recommended Posts

«Στο Πλεχτό»: στις 2 Σεπτεμβρίου η πρεμιέρα της νέας χιουμοριστικής εκπομπής για το ποδόσφαιρο, σε παραγωγή COSMOTE TV

ebc7aa4edce5ed962fd7acc1e584d856_XL.thumb.jpg.0244d51036ab65f7c4fc0c3196c12d9e.jpg

Η νέα ψυχαγωγική εκπομπή «Στο Πλεχτό» με θέμα το ποδόσφαιρο, σε παραγωγή COSMOTE TV, κάνει πρεμιέρα την Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου στις 23.00, στο COSMOTE SPORT 1HD. Η εκπομπή θα προβάλλεται καθημερινά στις 23.00, ενώ από τις 16 Σεπτεμβρίου θα προβάλλεται κάθε Δευτέρα βράδυ την ίδια ώρα.

Oι δημοσιογράφοι και ραδιοφωνικοί παραγωγοί Νικόλας Ράπτης, Αλέξανδρος Τσουβέλας, Διομήδης Πιτουράς και Μάκης Παπασημακόπουλος, θα σχολιάζουν τα ποδοσφαιρικά highlights με χιουμοριστική διάθεση και θα παρουσιάζουν πλούσιο οπτικοακουστικό υλικό απ’ ό,τι ξεχωρίζει στο γήπεδο, τις κερκίδες και τα αποδυτήρια.

Μέσα από αφιερώματα και πρωτότυπες στήλες περιεχόμενου και αυτοσχεδιασμού όπως «Τιναφτορε», «Scouting report», «Ναϊντίλα» κ.ά., οι τέσσερις παρουσιαστές θα μεταφέρουν τη δική τους οπτική για το ποδόσφαιρο.

Από τη Δευτέρα 2/9, τα 10 πρώτα επεισόδια της εκπομπής θα είναι διαθέσιμα δωρεάν, για on demand θέαση στην υπηρεσία COSMOTE TV PLUS.

Η εκπομπή αποτελεί συνέχεια των πρωτότυπων παραγωγών της COSMOTE TV στην κατηγορία της κωμωδίας και του stand-up comedy, οι οποίες προγραμματίζονται για την τηλεοπτική σεζόν 2019-2020.

Την εκτέλεση παραγωγής της εκπομπής «Στο Πλεχτό» έχει αναλάβει το Comedy Lab.

πηγή  digitaltvinfo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×