Jump to content
  • Recent Posts / Topics

    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Επιτέλους τσιμπήσαμε και μια νίκη έστω και από..... σπόντα.
    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      UEFA European Qualifiers: το ματς Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη ζωντανά στην COSMOTE TV   Τα UEFA European Qualifiers συνεχίζονται με τις αναμετρήσεις της 8ης αγωνιστικής (14-15/10) ζωντανά στην COSMOTE TV και στο πρόγραμμα μεταδόσεων ξεχωρίζει η εντός έδρας αναμέτρηση της Ελλάδας με τη Βοσνία – Ερζεγοβίνη (Τρίτη 15/10, 21.45, COSMOTE SPORT 1HD). Λίγο πριν από την έναρξη του αγώνα της Εθνικής οι τηλεθεατές θα συντονιστούν στο Pregame Show (20.30, COSMOTE SPORT 1HD) με τους Στέφανο Αβραμίδη και Βασίλη Σαμπράκο. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, η ομάδα της δημοσιογραφικής κάλυψης θα παρουσιάσει όλα όσα αφορούν στους δύο αντιπάλους, καθώς και τις τελευταίες εξελίξεις πριν συναντηθούν στον αγωνιστικό χώρο. Με το τέλος του αγώνα, θα ακολουθήσει Post Game Show (COSMOTE SPORT 1HD) με δηλώσεις των πρωταγωνιστών, ψηφιακή ανάλυση και ρεπορτάζ για τους άλλους δύο αγώνες του ομίλου της Ελλάδας (Φινλανδία – Αρμενία, Λιχτενστάιν – Ιταλία).  
    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Προκριματικός αγώνας  ποδοσφαίρου  για το EURO 2020 απόψε ανάμεσα στην Ελλάδα και την Βοσνία στις 20.45 ώρα κεντρικής Ευρώπης θα μεταδοθεί ζωντανά και ελεύθερα από το κανάλι  OPEN TV.
    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Είπα μήπως αυτή την φορά γλυτώσουμε την ξεφτίλα αλλά οι 11 παικταράδες μας εξακολουθούν να παίζουν όπως η ομάδα του κάτω  μαχαλά και να απογοητεύουν τους Έλληνες......κρίμα  .
    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      ΙΤΑΛΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ OPEN ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 21:45   KAΛΕΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Το παιχνίδι της Εθνικής Ομάδας στη Ρώμη με αντίπαλο την πανίσχυρη Ιταλία, για την προκριματική φάση του Euro 2020, θα μεταδοθεί ζωντανά από το ΟPEN το Σάββατο στις 21:45 σε περιγραφή του Αλέξη Σπυρόπουλου!
      Μετά τα ανεπιτυχή αποτελέσματα του Σεπτεμβρίου, ο Τζον Φαν’τ Σιπ αποφάσισε να αρχίσει από τώρα το χτίσιμο της ομάδας που θα διεκδικήσει την πρόκριση στο Μουντιάλ του Κατάρ το 2022 αλλά η νέα γενιά των Ελλήνων διεθνών θα έχει δύσκολη αποστολή κόντρα στα ακριβοπληρωμένα αστέρια των ομάδων της Serie A. Το pre game show του ΟPEN θα αρχίσει στις 21:00: Η Χριστίνα Βραχάλη και ο Γιώργος Τσαντάκης θα φιλοξενήσουν στο στούντιο της εκπομπής τον προπονητή του Απόλλωνα Σμύρνης, Νίκο Παπαδόπουλο. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής θα γίνουν ζωντανές συνδέσεις με το «Ολύμπικο» της Ρώμης, απ’ όπου ο Αλέξης Σπυρόπουλος και ο Γρηγόρης Ατρείδης, θα μας ενημερώσουν για τις συνθέσεις των ομάδων και θα μιλήσουν ζωντανά με ένα πρόσωπο από το επιτελείο της Εθνικής ομάδας. Επίσης, θα προβληθούν αποκλειστικές δηλώσεις των δύο προπονητών και ποδοσφαιριστών της Ελλάδας και της Ιταλίας στην κάμερα του OPEN. Μετά το τέλος του παιχνιδιού o συντονισμός μεταφέρεται ξανά στο στούντιο του OPEN για το σχόλιο του Νίκου Παπαδόπουλου, ενώ με συνεχείς συνδέσεις με το γήπεδο οι απεσταλμένοι του καναλιού θα μας μεταφέρουν το κλίμα από τα αποδυτήρια και όλοι οι πρωταγωνιστές του αγώνα θα μιλήσουν ζωντανά για να σχολιάσουν το παιχνίδι και το αποτέλεσμα. Στο τέλος της βραδιάς θα προβληθούν highlights από το παιχνίδι της Ελλάδας και τα άλλα ματς του ομίλου, καθώς και όλα τα γκολ από τα υπόλοιπα παιχνίδια της ημέρας για τα European Qualifiers. ITAΛΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ OPEN ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.45 #ΟPENTV
    • 2
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Προκριματικός αγώνας(  12- 10 -  2019   Σάββατο) για τον θεσμό UEFA Euro 2020 ανάμεσα στην Ιταλία και την Ελλάδα στις 20.45  ώρα κεντρικής Ευρώπης θα μεταδοθεί ζωντανά και ελεύθερα από το κανάλι OPEN TV καθώς και από την Cosmote Sport 2 HD. Επιμέλεια : ioanis  
    • 0
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός για την Κ17 στο Web TV του Novasports.gr και στο κανάλι Novasports στο YoυTube Tην Κυριακή 13 Οκτωβρίου στις 12:00 οι φίλοι του ποδοσφαίρου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν στο Web TV του Novasports.gr (ελεύθερο σε όλους τους φιλάθλους) και στο κανάλι Novasports στο YoυTube, το "αιώνιο" ντέρμπι Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός στο πλαίσιο της 6η αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομής Κ17. Στην περιγραφή του αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο προπονητικό κέντρο του Ρέντη, θα είναι ο Βασίλης Κωνσταντόπουλος και στο ρεπορτάζ ο Διονύσης Στρούμπος.  Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Αγώνες Γ’ Εθνικής σε live streaming!   Διαδικτυακά και φέτος… Τα τηλεοπτικά της Γ’ Εθνικής είναι… φλου και είθισται να κλείνουν διαδικτυακά. Θα τα αναφέρουμε, και στις μεταδόσεις, τα ματς αλλά στείλτε κι εσείς (στο nbozionelos@gmail.com), πολλά sites δεν είναι γνωστά. Το crete2day.com, μετά τον Ατσαλένιο, έκλεισε και τα δικαιώματα των αγώνων του Α.Ο. Πόρος, το telesport.gr τα αντίστοιχα των Φωστήρα, Αήττητου Σπάτων και το insport.gr έχει και φέτος αυτά του Μακεδονικού. Μεθαύριο, Κυριακή λοιπόν, μεταδίδονται  σε live streaming από τη Γ’ Εθνική: 16:00 Φωστήρας - Θύελλα Καμαρίου από το telesport.gr 16:00 Μακεδονικός - Νίκη Αγκαθιάς από το insport.gr 16:00 Πόρος - Ατσαλένιος από το crete2day.com Πηγή : Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Cosmote TV από το Champions League, με Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός   Τηλεοπτικές μεταδόσεις από τη 2η αγωνιστική του Champions League Champions League, αγωνιστική… 2η, όλη ζωντανά και αποκλειστικά από την Cosmote TV και τα εννέα αθλητικά της κανάλια ενώ κάθε βράδυ, Τρίτη και Τετάρτη, στις 19:55 ξεκινά η εκπομπή «Champions League, Λεπτό προς Λεπτό» στο Cosmote Sport 1 που καλύπτει όλα τα παιχνίδια. Τρίτη 1 Οκτωβρίου 17:00 Ερυθρός Αστέρας – Ολυμπιακός (Νέοι), Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Τόλη Χριστοφοράκη 19:55 Champions League, Λεπτό προς Λεπτό, Cosmote Sport 1 σε περιγραφή 19:55 Ρεάλ Μαδρίτης – Κλαμπ Μπριζ, Cosmote Sport 5 σε περιγραφή Δημήτρη Ξαρλή 19:55 Αταλάντα - Σαχτάρ Ντόνετσκ, Cosmote Sport 6 σε περιγραφή Μάνου Σπανόπουλου 22:00 Ερυθρός Αστέρας - Ολυμπιακός, Cosmote Sport 2 σε περιγραφή Γιώργου Θαναηλάκη 22:00 Τότεναμ - Μπάγερν Μονάχου, Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Σωτήρη Κωσταβάρα 22:00 Γιουβέντους - Λεβερκούζεν, Cosmote Sport 4 σε περιγραφή Αντρέα Παλομπαρίνι 22:00 Λοκομοτίβ Μόσχας - Ατλέτικο Μαδρίτης, Cosmote Sport 7 σε περιγραφή Πέτρου Δριτσάκου 22:00 Μάντσεστερ Σίτι - Ντινάμο Ζάγκρεμπ, Cosmote Sport 8 σε περιγραφή Πάνου Μάλαμα 22:00 Γαλατασαράι - Παρί Σεν Ζερμέν, Cosmote Sport 9 σε περιγραφή Αποστόλη Πάνου Τετάρτη 2 Οκτωβρίου 22:00 Μπαρτσελόνα – Ίντερ, Cosmote Sport 2 σε περιγραφή Τάσου Κολλίντζα 22:00 Λίβερπουλ – Σάλτσμπουργκ, Cosmote Sport 3 σε περιγραφή Χρήστου Σωτηρακόπουλου 19:55 Γκενκ – Νάπολι, Cosmote Sport 4 σε περιγραφή Μάνου Σπανόπουλου 19:55 Σλάβια Πράγας – Ντόρτμουντ, Cosmote Sport 5 σε περιγραφή Άλκη Τσαβδαρά 22:00 Βαλένθια – Άγιαξ, Cosmote Sport 6 σε περιγραφή Στέφανου Αβραμίδη 22:00 Λιλ - Τσέλσι, Cosmote Sport 7 σε περιγραφή Πάνου Μάλαμα 22:00 Ζενίτ – Μπενφίκα, Cosmote Sport 8 σε περιγραφή Κώστα Γιαλιτάκη 22:00 Λειψία – Λιόν, Cosmote Sport 9 σε περιγραφή Γιώργου Μπιτσικώκου Digitaltvinfo.gr
    • 0
      Racing schedule
      ioanis - Posted
      Πρεμιέρα με δύο τηλεοπτικά ματς για τη Football League Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής   Την ώρα που η Super League 2 οδεύει για αναβολή ελέω τηλεοπτικών, η πρεμιέρα της Football League θα γίνει κανονικά το Σαββατοκύριακο. Δύο από τα ματς, θα μεταδοθούν μάλιστα από την ΕΡΤ3: Ιωνικός – Τρίκαλα και Αιγάλεω – Καλαμάτα! Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής: Σάββατο 28/9 15:00, Ιωνικός - Τρίκαλα Α.Ο (ΕΡΤ3) Κυριακή 29/9 15.00 Αιγάλεω – Καλαμάτα (ΕΡΤ3) 16:00 Καβάλα –  Τρίγλια Ραφήνας 16:00 Ιάλυσος– ΟΦ Ιεράπετρας 16:00 Ασπροπύργος - Ολυμπιακός Βόλου 16:00 Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός 16:00 Βέροια – Διαγόρας Digitaltvinfo.gr

Welcome to Newsat

Welcome to Newsat, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Newsat by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends

Send personal messages to other members.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

ioanis

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (4-16 Σεπτεμβρίου)

Recommended Posts

0b4fdbe819b31dd2289e1906fdc2e608_XL.thumb.jpg.2075c6a770eaaee42129dc3b1d47a3ec.jpg

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(4-16 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Orioles - Rays (FOX Sports HD)
21:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)


Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Roosters - Rabbitohs (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
19:30 MLB, Reds - Phillies (FOX Sports HD)
21:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Athletics - Angels (FOX Sports HD)


Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
03:20 NFL, Packers - Bears (FOX Sports HD)
04:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
10:55 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 NRL, Cowboys - Storm (FOX Sports HD)
14:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΑΡΗΣ – Ολυμπιακός Βόλου (Novasports1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, ημιτελικοί Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)


Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, ημιτελικοί Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)
11:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Oπεν Τσεχίας, Σλάλομ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία (Eurosport2)
16:00 NCAA College Gameday, Texas A&M - Clemson (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Ρώμη (Eurosport2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football, Cincinnati - Ohio State (FOX Sports HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)
20:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD)
23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, τελικός Γυναικών (Eurosort1/Eurosport1HD)


Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

02:00 NCAA College Football, LSU - Texas (FOX Sports HD)
09:05 NRL, Knights - Panthers (FOX Sports HD)
12:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μόντσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)
13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF BRITAIN (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)
18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, OULTON PARK 2 (Eurosport2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Titans - Browns (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, τελικός Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)
23:25 NFL, Giants - Cowboys (FOX Sports HD)


Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Steelers - Patriots (FOX Sports HD)
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)


Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

02:10 NFL, Texans - Saints (FOX Sports HD)
05:20 NFL, Broncos - Raiders (FOX Sports HD)
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF BRITAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)


Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)


Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

03:00 MLB, Indians - Angels (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
21:00 MLB, Yankees - Tigers (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Buccaneers - Panthers (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP QUEBEC (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Αμιάν – Λιόν (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 7η αγωνιστική: Ντέρμπι-Κάρντιφ (Novasports3HD)


Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB, Twins - Indians (FOX Sports HD)
05:00 MLB, Rays - Angels (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
10:25 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
16:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Γουίγκαν (Novasports3HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Προμηθέας Πάτρας-ΦΜΠ Βελιγραδίου (Novasports4HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports3HD)
1900 NCAA College Football, Penn State - Pittsburgh (FOX Sports HD)
19:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Σαν Τροπέ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports5HD)
20:00 Μπρέικ Ντανς: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βουδαπέστη(Eurosport2)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Football, Iowa State - Iowa (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)


Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

02:30 MLB, Twins - Indians (FOX Sports HD)
08:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
09:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD)
09:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports2HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports24HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Η πρόκληση της Μαδρίτης στον Γύρο της Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports4HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα Χάκεν-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Τουλούζ (Novasports1HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Μικρός Τελικός (Novasports4HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports3HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports3HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, Βουδαπέστη, Τελικοί (Eurosport2)
20:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Τελικός (Novasports4HD)
20:00 NFL, Vikings - Packers (FOX Sports HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP MONTREAL (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό – Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
23:25 NFL, Saints - Rams (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)


Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Eagles - Falcons (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 6η αγωνιστική: Λανς-Σατορού (Novasports1HD)
23:00 MLB, Orioles - Tigers (FOX Sports HD)

Πηγή : digitaltvinfo

Επιμέλεια : ioanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×