Jump to content

Καλώς ήρθες επισκέπτη στο Newsat

Αγαπητέ επισκεπτη. για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση χωρείς περιορισμούς σε όλο το forum και να δημοσιεύσετε στην κοινότητα μας, πρέπει να εγγραφείτε. Είναι μια εύκολη διαδικασία που απαιτεί ελάχιστες πληροφορίες κατά την εγγραφή σας. Αποκτήστε τώρα πρόσβαση στο  Newsat είτε κάνοντας σύνδεση στον λογαριασμό σας ή δημιουργώντας έναν λογαριασμό αν δεν το εχετε κάνει ακόμα.


ioanis

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (13-20 Σεπτεμβρίου)

Recommended Posts

 

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (13-20 Σεπτεμβρίου)

f3a03a3df1039c74174ed2f80d816a0f_XL.thumb.jpg.851478ed3c58feab13e9c19c0fb6a23a.jpg

Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου

19:00 Pre Game Show Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Έλτσε (Novasports1)
21:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Μπίρσχοτ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Λούγκο-Ουέσκα (Novasports3)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μπέτις (Novasports1)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 15 Σεπτεμβρίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 25η αγωνιστική: Toronto FC-Inter Miami CF (Novasports Prime)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τοσκάνης ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | Πρόλογος (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 16 Σεπτεμβρίου

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΟΠΑ ΣΑΜΠΑΤΙΝΙ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Σάλκε-Καρλσρούη (Novasports2)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Χέρτα - Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Θέλτα-Κάντιθ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Μετς (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
13:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
13:30 Super League Triathlon Championship Series Τζέρσεϊ – Αγγλία (Novasports3)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Λουξεμβούργου ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Χαλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports4)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 1η ημέρα (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε (Novasports1)
15:45 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μπόχουμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Πρέστον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports News)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Πρίμους Κλάσικ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιλ (Novasports2)
19:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
19:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ελτσε-Λεβάντε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Λειψία (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Αγιαξ-Καμπούρ (Novasports2)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports4)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Οσασούνα (Novasports1)
22:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Προημιτελικός (Novasports5)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου

01:45 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
07:00 Αντοχή Μοτοσικλετών : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports Prime)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports5)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 2η ημέρα (Novasports6)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σεν Πάουλι-Ινγκολσταντ (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σλοβακίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φέγενορντ (Novasports4)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλλη (Novasports1)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μπέτις-Εσπανιόλ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική (Novasports5)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 4η αγωνιστική (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπορντό (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική (Novasports6)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 26η αγωνιστική: Philadelphia Union-Orlando City SC (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
11:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλάνδρα ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:00 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Ημιτελικός (Novasports5)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 Σούπερ Καπ Ιταλικό μπάσκετ Ημιτελικός (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Γρανάδα (Novasports1)

digitaltvinfo.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
  • Create New...