Jump to content

Καλώς ήρθες επισκέπτη στο Newsat

Αγαπητέ επισκεπτη. για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση χωρείς περιορισμούς σε όλο το forum και να δημοσιεύσετε στην κοινότητα μας, πρέπει να εγγραφείτε. Είναι μια εύκολη διαδικασία που απαιτεί ελάχιστες πληροφορίες κατά την εγγραφή σας. Αποκτήστε τώρα πρόσβαση στο  Newsat είτε κάνοντας σύνδεση στον λογαριασμό σας ή δημιουργώντας έναν λογαριασμό αν δεν το εχετε κάνει ακόμα.


ioanis

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 11 - 23 Μαΐου

Recommended Posts

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 11 - 23 Μαΐου

 

dfc452ee35df0d7ee3e76be13d4d95b6_XL.thumb.jpg.568be835a242093d8cafc2fc5a6030b7.jpg

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (11-23 Mαϊου 2022)

Τετάρτη 11 Μαΐου
12:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(11-23 Mαϊου 2022)


Τετάρτη 11 Μαΐου

12:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Φάση των «32» (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Χετάφε (Novasports1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Εσπανιόλ (Novasports Start)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Άγιαξ-Χέρενφεϊν (Novasports3)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Ναϊμέγκεν (Novasports News)
21:30 Eurocup Τελικός Βίρτους Μπολόνια- frutti extra Μπούρσασπορ (Novasports4)
21:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Μαγιόρκα (Novasports5)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Φάση των «32» (Novasports6)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Τελικός: Γιουβέντους – Ίντερ (Novasports2)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)
24:00 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 12 Μαΐου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Φάση των «16» (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Κάδιθ (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
21:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική: Άντερλεχτ-Αντβέρπ (Novasports3)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Φάση των «16» (Novasports6)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 13 Μαΐου

12:00 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Α’ Προημιτελικός (Novasports6)
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Β’ Προημιτελικός (Novasports6)
17:45 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off Άσκολι-Μπενεβέντο (Novasports Start)
21:45 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου 1ος αγώνας Λούτον – Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 40η αγωνιστική Ρεάλ Σοσιεδάδ Β-Αλμερία (Novasports1)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 14 Μαΐου

03:00 BKFC Fight Night 8 Omaha (Novasports6)
13:00 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Α’ Ημιτελικός (Novasports6)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Χέρτα (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Λειψία (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Κολωνία (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports News)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπόχουμ (NovasportsExtra1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (NovasportsExtra2)
17:00 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου 1ος αγώνας Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1)
18:00 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Β’ Ημιτελικός (NovasportsExtra3)
19:30 ΙΠΠΑΣΙΑ (Eurosport1)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 9η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports2)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 Αγώνες πυγμαχίας Global Titans Ντουμπάι (Novasports Start)
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Νις-Λιλ (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Ρεν-Μαρσέιγ (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιόν-Ναντ (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό-Μπρεστ (Novasports News)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Στρασμπούρ-Κλερμόν (NovasportsExtra1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 15 Μαΐου

12:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 WTA 1000 Internationali BNL d'Italia Τελικός (Novasports6)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ουγγαρίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Αντβέρπ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Φίτεσε-Άγιαξ (Novasports Prime)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Άιντχοφεν (Novasports2)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε (Eurosport2)
16:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική Νυρεμβέργη-Σάλκε (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος Βέρντερ Βρέμης-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports4)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 7η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
19:30 Λεπτό προς Λεπτό το ισπανικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλλη (Νovasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports5)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Οσασούνα (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Γρανάδα (Novasports News)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Αλαβές (Novasports Extra1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Βαλένθια (Novasports Extra2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Βαγιεκάνο (Novasports Extra3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Έλτσε (as live 21:30 Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
20:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 11η αγωνιστική: Atlanta United FC-New England Revolution (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off (Novasports4)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Seattle Sounders FC-Minnesota United (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Μαΐου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου Επαναληπτικός αγώνας Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 40η αγωνιστική Οβιέδο-Σαραγόσα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 17 Μαΐου

13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 10ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 10η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports2)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off Ανόδου 1ος αγώνας (Novasports5)
21:45 EFL Championship Play Off Ανόδου Επαναληπτικός αγώνας: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports3)
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:15 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 18 Μαΐου

12:30 EuroLeague Final Four 2022 Τελετή Βράβευσης (Novasports Prime)
13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 11ο Ετάπ (Eurosport1)
13:15 EuroLeague Final Four 2022 Συνέντευξη Τύπου των τεσσάρων ομάδων (Novasports Prime)
16:00 Playmakers - Final Four 2022 (Novasports Prime)
20:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off 1ος αγώνας (Novasports Start)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off Θέσεις 1-8, 2ος αγώνας (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 19 Μαΐου

02:35 (ξημερώματα Πέμπτης) Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Philadelphia Union-Inter Miami CF (Novasports Prime)
12:00 WTA 250 Στρασβούργο Α’ Προημιτελικός (Novasports6)
13:00 WTA 250 Μαρόκο Α’ Προημιτελικός (Novasports Start)
14:00 WTA 250 Στρασβούργο Β’ Προημιτελικός (Novasports6)
15:00 WTA 250 Μαρόκο Β’ Προημιτελικός (Novasports Start)
16:00 WTA 250 Στρασβούργο Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)
17:00 WTA 250 Μαρόκο Γ’ Προημιτελικός (Novasports Start)
17:30 Playmakers - Final Four 2022, Pre-Game Show (Novasports Prime)
18:30 WTA 250 Στρασβούργο Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)
19:00 EuroLeague Final Four 2022 Α’ Ημιτελικός: Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
19:00 WTA 250 Μαρόκο Δ’ Προημιτελικός (Novasports Start)
21:00 Playmakers - Final Four 2022, Mixed Game Show (Novasports Prime)
21:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 1η ημέρα (Novasports5)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα Play Off 1ος αγώνας (Novasports3)
22:00 EuroLeague Final Four 2022 Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
24:00 Playmakers - Final Four 2022, Post-Game Show (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 20 Μαΐου

13:00 EuroLeague Final Four 2022 Συνέντευξη Τύπου των 2 φιναλίστ (Novasports Prime)
14:00 WTA 250 Μαρόκο Α’ Ημιτελικός (Novasports Start)
14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 13ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 WTA 250 Μαρόκο Β’ Ημιτελικός (Novasports Start)
16:30 WTA 250 Στρασβούργο Α’ Ημιτελικός (Novasports6)
18:00 Playmakers - Final Four 2022 (Novasports Prime)
18:30 WTA 250 Στρασβούργο Β’ Ημιτελικός (Novasports6)
21:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 2η ημέρα (Novasports5)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 41η αγωνιστική (Novasports1)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off Θέσεις 1-8, 3ος αγώνας (Novasports4)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 21 Μαΐου

11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Προκριματικός αγώνας (Novasports6)
11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
12:00 Κανόε -Σπριντ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ράζιτσε 1η ημέρα (Eurosport2)
13:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 14ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 WTA 250 Μαρόκο Τελικός (Novasports Start)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Κύριος αγώνας (Novasports6)
15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΕΣΤΟΡΙΛ 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 WTA 250 Στρασβούργο Τελικός (Novasports6)
17:00 EuroLeague Final Four 2022 Μικρός Τελικός (Novasports Prime)
17:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ ΕΣΤΟΡΙΛ 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:45 ΙΠΠΑΣΙΑ (Eurosport1)
19:00 Playmakers - Final Four 2022, Pre-Game Show (Novasports Prime)
19:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off Ανόδου Επαναληπτικός αγώνας (Novasports2)
20:00 EuroLeague Final Four 2022 Τελικός & Απονομή Τροπαίου (Novasports Prime)
20:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 3η ημέρα (Novasports5)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο Τελικός: Φράιμπουργκ Λειψία (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Μετς (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασμπούρ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ρεν (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μονακό (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Λιόν (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Σεντ Ετιέν (Novasports News)
22:30 Playmakers - Final Four 2022, Post-Game Show (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 22 Μαΐου

11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Προκριματικός αγώνας (Novasports6)
11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 15ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Κύριος αγώνας (Novasports6)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:15 Λεπτό προς Λεπτό Ισπανικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 38η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports4)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Κάδιθ (Novasports5)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Λεβάντε (Novasports6)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Αντβέρπ (Novasports Start)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Μαγιόρκα (Novasports News)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Θέλτα (TBC)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Εσπανιόλ (TBC)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Χετάφε (TBC)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
21:30 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 4η ημέρα (Novasports5)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off Θέσεις 1-8, 4ος αγώνας (αν χρειαστεί) (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 23 Μαΐου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 13η αγωνιστική: Inter Miami CF-New York Red Bulls (Novasports Prime)
11:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα Play Off 2ος αγώνας (Novasports3)
22:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

digitaltvinfo.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Παρακαλώ Σχολιάστε Εποικοδομητικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
  • Create New...